X-Faktor 2011 - 8. élő show - Fórum - Neked hoztam
Evia Üdvözöllek Vendég | Belépés | Regisztráció

NEKED HOZTAM... Fórum

Online Játékok és Filmek, TV, Rádió, Zene
Képgaléria, Honlapszépítés, Beszélgetés és Barátság
Főoldal Flash játékok Jigsaw puzzle Képgaléria Képgyűjtemények Filmek TV Rádió Fórum Ezotéria
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Oldal 1 / 11
Fórum » Kikapcsolódásnak... » Zene, zene, zene... » X-Faktor 2011 - 8. élő show
X-Faktor 2011 - 8. élő show
Evia Dátum: Vasárnap, 2011-12-04, 11:13 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Helyzet: Offline
2011.12.03
8. élő show

A mai napon Kováts Vera és Baricz Gergő párbajoztak. Vera kiesett.

Minden előadó két dalt énekelt, egy magyar és egy amerikai slágert.

Első kör:

Kováts Vera magyar dala

Tarány Tamás amerikai dala

Muri Enikő amerikai dala (talán gyengébb a produkciója a megszokottnál, de később megtudtuk, Enikő gégegyulladásból lábadozik)

Baricz Gergő magyar dala (maximálisan megcsinálta ezt a kissé alternatív dalt. A kiejtése számomra még mindig idegen. Talán az egyéniségéhez tartozik, talán tájszólás, de én ezzel nem tudok még mindig megbarátkozni)

Kocsis Tibor amerikai dal (A mai nap legjobb előadása. Fergeteges volt, főleg Gergő után...)

Második kör

Kocsis Tibor magyar sláger

Kováts Vera amerikai dal

Tarány Tamás magyar sláger (az Lgt: Nem adom fel dalát énekelte. A dalt eredetileg többen éneklik. Nehéz ezt egyedül úgy megcsinálni, hogy olyan változatos maradjon, mint az eredeti...)

Baricz Gergő amerikai sláger (az angol kiejtésével is problémáim vannak. Összefolynak a betűk és a szavak, ahogy énekel. Ez sokszor nagyon zavaró, bármilyen jó minden más a produkcióban)

Muri Enikő magyar sláger (Enikő itt már összeszedte magát. A gégeproblémái ellenére ismét csodás előadást hallhattunk tőle)

Közös produkció az öt versenyzőnkkel:

Párbaj:
A párbajban mindkét versenyző nagyon megszeppent. Verán nagyon látszott a félelem, azt éreztem, hogy alig várja, hogy túl legyen a dalon. Gergő is szörnyű volt, de valóban: Verának az X-Faktor ezen a szinten már túl sok. Nagyon sajnálom Verát, ő volt az egyik kedvencem, Gergőt a kiejtése miatt (ahogy ezt az előbb írtam is) kevésbé kedveltem. Aranyosak, édesek voltak mindketten a párbajban, fájt a szívem Veráért, de Gergőt is féltettem. Ahogy Feró mondta: szörnyűek voltak mindketten... de azért ne feledjük, az X-Faktor 8. döntőjében vagyunk, ahol már mindenki nagyon-nagyon jó! A párbaj pedig azért sikerült kevésbé jól, mert mindketten nagyon féltek és egymást is féltették.

Párbaj: Kováts Vera

Párbaj: Baricz Gergő

George Michael tüdőgyulladásban kórházban fekszik. Neki és érte énekelték el a Careless Whisper című dalt a kiesett versenyzők. George Michael iránti tiszteletből ezt a klipet most nem osztom meg veletek. Hallgassátok meg inkább az eredetit.

A kiesett versenyzők produkcióját itt nézhetitek meg, ha mindenképpen akarjátok:
http://xfaktor.rtlklub.hu/video/150677

de utána gyorsan nézzétek meg az eredetit, hogy ez maradjon meg bennetek:
http://www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ

Fórum » Kikapcsolódásnak... » Zene, zene, zene... » X-Faktor 2011 - 8. élő show
Oldal 1 / 11
Keresés:

Chat       
Copyright Evia © 2016