Brigitte Bardot smink - Fórum - Neked hoztam
Evia Üdvözöllek Vendég | Belépés | Regisztráció

NEKED HOZTAM... Fórum

Online Játékok és Filmek, TV, Rádió, Zene
Képgaléria, Honlapszépítés, Beszélgetés és Barátság
Főoldal Flash játékok Jigsaw puzzle Képgaléria Képgyűjtemények Filmek TV Rádió Fórum Ezotéria
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Oldal 1 / 11
Fórum » Kikapcsolódásnak... » Minden, ami eszedbe jut » Brigitte Bardot smink (Csak nőknek)
Brigitte Bardot smink
Evia Dátum: Szerda, 2011-03-30, 12:48 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Helyzet: Offline
Ne csak a honlapunkat szépítsük, hanem saját magunkat is!

Talán sokan közülünk úgy érezzük, hogy csúnyák, öregek, túl soványak, túl kövérek vagyunk... egyszóval a sminkelés már nem nekünk való. Pedig lehet, hogy csak nincs kedvünk és időnk arra, hogy kiszépítsük magunkat néha napján: vagyis lusták vagyunk.
A YouTube-on bolyongva találkoztam néhány érdekes klippel, amik a sminkelés tudományába vezetnek bennünket. Talán kedvet kapunk mi is egy kis szépséghez :)

Ez egy kicsit hosszú, két részes. Egy átlag külsejű lány mutatja meg nekünk, hogyan fessük ki magunkat ahhoz, hogy pont úgy nézzünk ki, mint a 30 éves Brigitte Bardot.

1. rész

2. rész

És egy másik klip, szintén Brigitte Bardot make-up. Itt a sminket egy igazi mester, Viktor Varvelud készíti el egy fiatal lányon.

Evia Dátum: Szerda, 2011-03-30, 12:48 | Üzenet # 2
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Helyzet: Offline
Ha úgy gondoljátok, hogy Brigitte Bardot nem jó, mert inkább Monroe stílust szeretnétek, itt van egy klip, Marilyn Monroe haj és smink készítéséhez. Azért óvatosan: Ez a hétköznapokban túl erős, és nagyon speciális... Inkább akkor javasolt, ha buliba mentek és el akarjátok kápráztatni a barátaitokat.

Fórum » Kikapcsolódásnak... » Minden, ami eszedbe jut » Brigitte Bardot smink (Csak nőknek)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Chat       
Copyright Evia © 2016