Crystalux pályák 121-130 - Fórum - Neked hoztam
Evia Üdvözöllek Vendég | Belépés | Regisztráció

NEKED HOZTAM... Fórum

Online Játékok és Filmek, TV, Rádió, Zene
Képgaléria, Honlapszépítés, Beszélgetés és Barátság
Főoldal Flash játékok Jigsaw puzzle Képgaléria Képgyűjtemények Filmek TV Rádió Fórum Ezotéria
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Oldal 1 / 11
Fórum » Kikapcsolódásnak... » Crystalux » Crystalux pályák 121-130 (Crystalux levels 121-130)
Crystalux pályák 121-130
Evia Dátum: Szombat, 2015-02-21, 16:41 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Helyzet: Offline
Crystalux 121
Ennek a pályának elég sok megoldása van Nyilván a legjobb lehet az eredeti. Eleinte masnira gondoltam, később biztos voltam abban, hogy ez egy pók. De lehet, hogy egy csillag és a Hold...

Crystalux 122

Crystalux 123

Crystalux 124
Ennek a pályának a második megoldására nem én jöttem rá, hanem az interneten (egy orosz oldalon) találtam. Én nem hittem volna, hogy ezt más módon is ki lehet rakni.

Crystalux 125
Szerintem itt is a legelsőt álmodták meg a tervezők, mert kiemelkedően az a legjobb

Crystalux 126

Crystalux 127
Ennek a pályának is elég sok megoldása van. Szerintem a legelső lehet az eredeti, mert az néz ki legjobban. De elképzelhető, hogy van még ennél is sokkal jobb, csak én nem tudtam még kirakni...

Crystalux 128

Crystalux 129
Itt nem tudom eldönteni, hogy melyik lehet az eredeti. Talán egyik sem. Még próbálkozom a kirakással, hátha lesz egy gyönyörűség

Crystalux 130

Fórum » Kikapcsolódásnak... » Crystalux » Crystalux pályák 121-130 (Crystalux levels 121-130)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Chat       
Copyright Evia © 2016