A bemutatóról (szavazás) - Fórum - Neked hoztam
Evia Üdvözöllek Vendég | Belépés | Regisztráció

NEKED HOZTAM... Fórum

Online Játékok és Filmek, TV, Rádió, Zene
Képgaléria, Honlapszépítés, Beszélgetés és Barátság
Főoldal Flash játékok Jigsaw puzzle Képgaléria Képgyűjtemények Filmek TV Rádió Fórum Ezotéria
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Oldal 1 / 11
Fórum » Honlapszépítés » Válogatott képek a galáriánkból » A bemutatóról (szavazás) (A képgalériánk bemutatása ebben a fórumban)
A bemutatóról (szavazás)
Mi a véleményed?
1.Jobb itt nézni a képeket, mint a képgalériában. Jobban ki tudok igazodni és lenyűgöző a látvány.[ 1 ][50.00%]
2.Jó hogy van, de e nélkül is megtalálom amit akarok.[ 1 ][50.00%]
3.Nagyon szép, de felesleges, mert a képgalériában ezek a képek mind megvannak.[ 0 ][0.00%]
4.Mindegy.[ 0 ][0.00%]
5.Nem tetszenek a képek így összezsúfolva.[ 0 ][0.00%]
6.Rossz ötlet több helyen is mutogatni ugyanazokat a képeket.[ 0 ][0.00%]
Összes válasz: 2
Evia Dátum: Hétfő, 2011-09-05, 17:25 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Helyzet: Offline
Kedves Látogatók!
A galériánkban a képek egyesével nézhetők meg. De a szép képek is akkor igazán lenyűgözőek, ha sok van egymás mellett. Itt, ezt a topikot azért készítettem, hogy gyönyörködhessünk ezekben a képekben. A tartalom már fent van az oldalunkon, talán végignéztétek, többször is...

Szeretném a véleményeteket tudni arról, hogy jónak találjátok-e az ötletet, hogy itt, a fórumban is megcsodálhassuk az oldalunk képeit. Kérlek benneteket, írjátok meg a hozzászólásotokat és szavazzatok a témában. Nektek és miattatok készítem ezt a topikot, azt szeretném, ha jól éreznétek magatokat az oldalon.

Szeretettel:
Evia

Fórum » Honlapszépítés » Válogatott képek a galáriánkból » A bemutatóról (szavazás) (A képgalériánk bemutatása ebben a fórumban)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Chat       
Copyright Evia © 2016