Egyéb honlapok - Fórum - Neked hoztam
Evia Üdvözöllek Vendég | Belépés | Regisztráció

NEKED HOZTAM... Fórum

Online Játékok és Filmek, TV, Rádió, Zene
Képgaléria, Honlapszépítés, Beszélgetés és Barátság
Főoldal Flash játékok Jigsaw puzzle Képgaléria Képgyűjtemények Filmek TV Rádió Fórum Ezotéria
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Oldal 1 / 11
Fórum » Honlapszépítés » Szép honlapok gyűjteménye » Egyéb honlapok (Sok egyéb honlap, ami szép, de nem kiemelkedő)
Egyéb honlapok
Evia Dátum: Szerda, 2011-03-30, 01:19 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Helyzet: Offline
designrengeteg.honlapepito.hu
Itt rengeteg csillogó-villogó glitteres és pici animált képet találhattok.

Evia Dátum: Szerda, 2011-03-30, 01:21 | Üzenet # 2
ladym.lapunk.hu

Ez is egy majdnem jó oldal, bár nekem elég sok gondom akadt vele. A legelső az, hogy nagyon sokat kell várni a betöltésre, mert a nyitó oldalon túl sok dolog van. Eközben még a zenelejátszó is el akar indulni, sokat kell várni, amíg betölt, de akkor aztán a kikapcsolásra kell várni, nem is keveset. Sajnos a zene mindig elindul, és mindig újrakezdődik lapozáskor (és mindig ugyanaz a zene, ugyanaz a fél perc az elején...). Ha úgy gondoljátok, hogy ezt ki lehet bírni, nézzétek meg a honlapot, mert elég sok letölthető képet találtok ott.

Evia Dátum: Szerda, 2011-03-30, 01:34 | Üzenet # 3
lysa.honlapepito.hu

Aranyos kis oldal, de sajnos nagyon lassan tölt be. Rádió szól, könnyen rá lehet találni, ha valaki ki akarja kapcsolni. Ott van az oldal tetején.

Az oldalon a képeken kívül még versek is vannak, piros háttéren piros betűkkel...

Evia Dátum: Szerda, 2011-03-30, 02:01 | Üzenet # 4
kekmadar.lapunk.hu

Ez egy kedves kis oldal lenne... Sajnos nem csak az a problémám vele, hogy nagyon lassan tölt be a zene és a rengeteg főoldalba zsúfolt kép miatt, de a sok-sok kép vagy banner vagy mit tudom én, hogy mi, az oldalsávokba vannak rakva és így minden lapozáskor újra és újra betöltődnek. A zene pedig: "ma hűvös kint a reggel". Ha ezzel kínoznának, mindent bevallanék... Nagyon jó kis oldal, de én már inkább kerülöm, mert nem akarom ezeregyedszer is hallani ezt a dalt. ... Kár, hogy az oldal készítője ennyire figyelmetlen, mert egyébként nagyon jó hely lenne.
És sajnos a Megasztár óta tele van Szíj Melindával az oldal...

Fórum » Honlapszépítés » Szép honlapok gyűjteménye » Egyéb honlapok (Sok egyéb honlap, ami szép, de nem kiemelkedő)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Chat       
Copyright Evia © 2016