Facebook - Like gomb - Fórum - Neked hoztam
Evia Üdvözöllek Vendég | Belépés | Regisztráció

NEKED HOZTAM... Fórum

Online Játékok és Filmek, TV, Rádió, Zene
Képgaléria, Honlapszépítés, Beszélgetés és Barátság
Főoldal Flash játékok Jigsaw puzzle Képgaléria Képgyűjtemények Filmek TV Rádió Fórum Ezotéria
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Oldal 1 / 11
Fórum » Fontos dolgok, információk, súgó » Az oldal használata » Facebook - Like gomb
Facebook - Like gomb
Evia Dátum: Szombat, 2011-07-23, 13:32 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Helyzet: Offline
Ha szeretnél az oldalunkról valamit lájkolni, azaz kirakni a linket a facebookra, nyomd meg a "Like" gombot. Ezt a főoldal kivételével mindenhol megtalálod, a lap felső részén ott, ahol az oldal címe van.

Ahhoz, hogy a link a Facebookon a saját üzenőfaladra kerüljön, elég is ennyi.

Ha a kurzort az elfeketedett "Like" gombon tartod, a következőt látod

Ezután ha az "Add a comment" felirat mellé kattintasz,

tudsz megjegyzést is írni.

Fontos! Ha csak lájkolod az oldalt, a facebookon csak a saját üzenőfaladra kerül fel a link. Ahhoz, hogy a közös üzenőfalon is ott lehessen, a harmadik képen lévő "Post to Facebook" feliratra kattintanod kell!

A Facebookon a közös üzenőfalat akkor látod időrendi sorrendben, ha nem a "Top News", hanem a "Legfrissebb" van kiválasztva. Ellenkező esetben a legnépszerűbb üzenetek jelennek meg és nem a legfrissebbek. Ebbe a csapdába már én is beleestem. Azt hittem, valami nem működik a Facebookon, pedig csak én néztem el. (Rossz megoldásnak tartom, hogy alapértelmezésben nem a legfrissebb hozzászólások jelennek meg, és sokan nem is tudnak róla, de hát mit tegyünk...)

Megjegyzés: Ha nem vagy bejelentkezve a Facebookra, lájkolás közben ezt meg tudod tenni.

Evia Dátum: Szombat, 2011-07-23, 13:44 | Üzenet # 2
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Ha valamit elrontottál lájkolás közben (Nem raktad ki a közös üzenőfalra, vagy a hozzászólásodon szeretnél módosítani), kattints az elfeketedett "Like" gombra

és javítsd ki a hozzászólást, majd nyomd meg a "Post to Facebook" gombot"

Ha idő közben frissült az oldal, már nem tudod módosítani a lájkodat. Ebben az esetben nyomd meg a kis fehér X-et, ami azt jelenti, hogy mégsem tetszik, és utána lájkold megint. Akkor már fogsz tudni hozzászólni és el is tudod küldeni a "Post Facebook" gombbal"

István Dátum: Szombat, 2011-07-23, 14:17 | Üzenet # 3
Csoport: Barátok
Üzenetek: 1
Kedves Evia ! Számomra hasznos volt ez az információ, ki is próbálom nálam.
Köszönöm, hogy írtál kicsit pontosabban erről a lehetőségről.

Fórum » Fontos dolgok, információk, súgó » Az oldal használata » Facebook - Like gomb
Oldal 1 / 11
Keresés:

Chat       
Copyright Evia © 2016