lapunk.hu - Fórum - Neked hoztam
Evia Üdvözöllek Vendég | Belépés | Regisztráció

NEKED HOZTAM... Fórum

Online Játékok és Filmek, TV, Rádió, Zene
Képgaléria, Honlapszépítés, Beszélgetés és Barátság
Főoldal Flash játékok Jigsaw puzzle Képgaléria Képgyűjtemények Filmek TV Rádió Fórum Ezotéria
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Oldal 1 / 11
Fórum » Honlapszépítés » Honlapszolgáltatók, tárhelyek » lapunk.hu
lapunk.hu
Evia Dátum: Szerda, 2011-03-30, 11:46 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Helyzet: Offline
lapunk.hu

Sokan használják, rendkívül népszerű oldal. Korábban honlapepito.hu néven működött.
Jelenleg nem lehet regisztrálni az oldalra, de reméljük, ez nem azt jelenti, hogy fizetőssé fogják tenni. (Mert mindig így kezdődik...)

A saját tapasztalataim nem kellemesek a lapunk.hu oldallal kapcsolatban. Az alábbi hozzászólást 2010. októberében írtam:

A lapunk.hu rendszergazdái az oldalakat folyamatosan figyelik, a feltöltött tartalmat, annak minőségét és a látogatók számát. Ezzel önmagában nincs is lenne probléma. De! Ők döntik el, hogy melyik oldal értékes és melyik értéktelen. Ők mondják meg azt is, hogy melyik tartalom számít fontosnak és mi az, ami elhanyagolt, úgymond szemét. És ők törlik az oldalt egyik pillanatról a másikra. Leírom nektek részletesen, első kézből a történteket:

Ismeritek általában az oldalaim minőségét. Igyekszem a külső és a belső minőséget is megteremteni. Volt egy oldalam a lapunk.hu-n. Tartalom kevés volt benne, igaz. A bemutatkozó főoldalon írtam az ezotériáról, a minőségről. Ezen kívül a képgalériába a 297 képből álló teljes Thomas Kinkade gyűjteményt is betettem. Nagy munka volt. (Ez a gyűjtemény került később át a művészeti és ezoterikus közösségbe is)

Tegnap kaptam egy levelet a lapunk.hu-tól, a levél tárgya: törlési értesítő. A tartalma pedig:

Szia weboldalszerkesztő!
Üdvözöllek a lapunk.hu törlési értesítőjével.

Értesítünk, hogy az általad evia.lapunk.hu címen regisztrált honlapot az adminisztrátor eredménytelenség miatt törlésre jelölte, hamarosan pedig véglegesen törölni fogjuk ha azt nem aktiválod újra.

Jelenleg oldalad az esetleges látogatók számára inaktív, azaz nem látogatható.

Az okok a következők lehetnek:
* Lapodat senki sem látogatja, így fentartása értelmetlen.
* A lap hosszabb idő után sem tartalmaz értékelhető anyagot és látogatói sincsenek.
* Lapodhoz már régen nem léptél be, azt elhanyagolod és látogatói sincsenek.

Teendő:
* Ha szeretnéd folytatni lapod szerkesztését, aktiváld újra regisztrációdat az Aktiváló levél újraküldés oldalon.
* Ha nem tudod lapod látogatását garantálni, de arra szükséged van, aktiváld újra regisztrációdat és belépés után vásárolj Reklámmentességet, így honlapodon nem fogjuk megkövetelni a forgalmat. Támogatásod köszönjük.
* Ha lapodra már nincs szükséged, nincs teendőd, azt rövidesen töröljük.

Sok sikert! Legyen a Lapunk.hu a MI Lapunk!

Ez volt a levél. Újra aktiváltam az oldalt és belekezdtem a szerkesztésbe. Írtam egy cikket a mandalákról, ezt a cikket el is mentettem az oldalon. Feltöltöttem a képgalériába a szeretet mandaláit (32 mandala, itt is megvan a készleteinkben). Mikor mindezzel végeztem, mindent elmentettem, még egy kicsit szépítgettem az oldalt, de a vendégkönyvbe már nem tudtam bemenni. Törölték az oldalamat véglegesen.

Pár perc múlva ezt a levelet találtam a postaládámban:

Weboldal törlési értesítő

Értesítelek, hogy evia.lapunk.hu címen regisztrált honlapodat a moderátor véglegesen törölte.

A jövőben nem tudunk ingyenes lehetőséget nyújtani számodra. Ezt a levelet azért kaptad mert honlapkészítő rendszerünkben regisztráltál.

Így történt. A weboldalamat szerkesztés közben törölték véglegesen a mai napon.

Fórum » Honlapszépítés » Honlapszolgáltatók, tárhelyek » lapunk.hu
Oldal 1 / 11
Keresés:

Chat       
Copyright Evia © 2016