eOldal.hu - Fórum - Neked hoztam
Evia Üdvözöllek Vendég | Belépés | Regisztráció

NEKED HOZTAM... Fórum

Online Játékok és Filmek, TV, Rádió, Zene
Képgaléria, Honlapszépítés, Beszélgetés és Barátság
Főoldal Flash játékok Jigsaw puzzle Képgaléria Képgyűjtemények Filmek TV Rádió Fórum Ezotéria
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Oldal 1 / 11
Fórum » Honlapszépítés » Honlapszolgáltatók, tárhelyek » eOldal.hu (Korrekt oldal, korlátozásokkal)
eOldal.hu
Evia Dátum: Szerda, 2011-03-30, 11:41 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Helyzet: Offline
eOldal.hu

Az ezoterikus cikkeimet az eoldalon osztom meg, már elég régóta. Sok dologban korlátoznak, de ha valami nem tetszik nekik, először levelet írnak és felajánlanak egy fizetős lehetőséget. Türelmi időt is adnak, hogy kijavítsam a problémákat. Az oldalt nagyon könnyű szerkeszteni, kezdők is elboldogulnak vele. Ha jól tudom, 100 mbyte szabad tárhelyet adnak. Saját képgalériát lehet létrehozni, sajnos a gif képeket átalakítja jpg-re, tehát csillogó képek itt nincsenek. Nem lehet videókat vagy mp3 fájlokat beágyazni az ingyenes változatban. A sok korlátozás ellenére mégis ajánlom azoknak, akik cikkeket írnak és szeretnék azt rendezett formában megjelentetni. A google keresőben egész jó helyen áll.

Nézzétek meg az oldalamat. Lehet ennél látványosabbra is készíteni, de csak módjával.
evia.eoldal.hu

vicus61 Dátum: Szombat, 2011-04-09, 17:08 | Üzenet # 2
Csoport: Barátok
Üzenetek: 7
Helyzet: Offline
Egyetértek.
Az eOldal valóban korrekt,türelmes és tisztelettudó.
Valaha én is beregisztráltam hozzájuk,mert szerettem volna egy oldalt szerkeszteni.De sajnos az igényeimet nem tudta kielégíteni,mert valóban nagyon "korlátozottak" a lehetőségeik.Kerestem céljaimnak megfelelően szerkeszthető oldalt,amit hamar meg is találtam.
Az eOldalt teljesen elhanyagoltam,be sem léptem már egy jó ideje,és idővel én is kaptam egy levelet tőlük,hasonló szöveggel,mint amit te írtál Evia a lapunk.hu-ról.Az én esetemben ez teljesen jogos volt,nem kezdtem el velük levelezni,hanem hagytam,hogy töröljék az oldalamat,hiszen nem használtam,semmi értelme nem volt foglaljam a helyet. Ezzel csak azt akartam elmondani,hogy közben eltelt majdnem 3 év!!!! Ez idő alatt folyamatosan kaptam az értesítő leveleket,nem hanyagoltak,nem fenyegetőztek...Ettől korrektebb oldallal azóta sem találkoztam! (szinte♥)
Remélem,hogy megmarad a hozzáállásuk és szívből kívánom,hogy sikeresen tudják majd tovább fejleszteni az oldalt!

Fórum » Honlapszépítés » Honlapszolgáltatók, tárhelyek » eOldal.hu (Korrekt oldal, korlátozásokkal)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Chat       
Copyright Evia © 2016