Grou.ps - Fórum - Neked hoztam
Evia Üdvözöllek Vendég | Belépés | Regisztráció

NEKED HOZTAM... Fórum

Online Játékok és Filmek, TV, Rádió, Zene
Képgaléria, Honlapszépítés, Beszélgetés és Barátság
Főoldal Flash játékok Jigsaw puzzle Képgaléria Képgyűjtemények Filmek TV Rádió Fórum Ezotéria
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Oldal 1 / 11
Fórum » Honlapszépítés » Honlapszolgáltatók, tárhelyek » Grou.ps (Közösségi oldal, egy árnyalatnyit hasonlít a ningre)
Grou.ps
Evia Dátum: Szerda, 2011-03-30, 11:27 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Helyzet: Offline
grou.ps

Amikor a ning után új helyet kerestem magunknak, jártam a grou.ps oldalán is. Szinte korlátlan tárhelyet ajánlottak fel. Első ránézésre valóban a ninghez hasonló volt. El is kezdtem a közösséget építeni, de végül lemondtam róla, mert rengeteg hiba volt az oldalon. Hiba a tagok megjelenítésével, a feltöltött avatarokkal, az üzenetek hozzászólásainak mutatásával és még ki tudja hány helyen.

Nem csak hibák, hanem kellemetlenségek is értek az oldalon. Nehéz volt eligazodni adminisztrátorként is, de felhasználóként sem volt egy élmény az oldal használata. Annak ellenére, hogy 1 gb szabad tárhellyel és 10 gb bandwitdttel kecsegtetettek, mégsem választottam ezt a helyet a közösségünknek.

Pár nappal ezelőtt kaptam értesítést, hogy új tervek vannak, az oldal már fizetős formában is létezik. Az ingyenességhez reklám társul, a tárhely 100 mbyte, a bandwidth pedig 500 mbyte lett. A tagok száma korlátlan... Ingyenes felhasználásra nincsenek csoportok, az oldalak sablonjait nem lehet átírni, és ha jól olvastam, moderátori funkciók sincsenek. A fizetős változat árai hasonlóak a spruz és a ning áraihoz hasonló.

(Az oldalt azért nem szüntettem meg, mert gyakorlatilag lehetetlen megszüntetni, sajnos.)

Fórum » Honlapszépítés » Honlapszolgáltatók, tárhelyek » Grou.ps (Közösségi oldal, egy árnyalatnyit hasonlít a ningre)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Chat       
Copyright Evia © 2016