atw.hu - Fórum - Neked hoztam
Evia Üdvözöllek Vendég | Belépés | Regisztráció

NEKED HOZTAM... Fórum

Online Játékok és Filmek, TV, Rádió, Zene
Képgaléria, Honlapszépítés, Beszélgetés és Barátság
Főoldal Flash játékok Jigsaw puzzle Képgaléria Képgyűjtemények Filmek TV Rádió Fórum Ezotéria
Új hozzászólások · Tagjaink · Fórumszabályzat · Keresés
Oldal 1 / 11
Fórum » Honlapszépítés » Honlapszolgáltatók, tárhelyek » atw.hu (tárhely saját weblaphoz)
atw.hu
Evia Dátum: Szerda, 2011-03-30, 11:25 | Üzenet # 1
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 360
Helyzet: Offline
Saját weblap készítése az atw.hu oldalon

A szolgáltató minden felhasználójának 500 mb szabad tárhelyet ad. FTP-n keresztül lehet feltölteni a tárhelyre az adatokat. A honlap főoldalának a neve index.php vagy index.html legyen.

Azoknak javasolt az atw.hu használata, akik valamelyest tudnak html kódban weblapot készíteni. Külső segítséget nem ad a szolgáltató a html kódok írásához.

Minden atw-s oldalhoz tartozik egy mysql adatbázis, amit tetszőleges adatokkal lehet feltölteni.

Reklám: az index.html vagy index.php weboldalunk egy keretben jelenik meg, A keret az oldal felső részét foglalja le teljes szélességében, ebben van a reklámcsík. Sajnos sokszor előfordul, hogy ha egy belső menüt hívunk meg ugyanazon az oldalon, akkor az újabb keretben fog megjelenni, ami azt jelenti, hogy a reklámcsík kétszer jelenik meg egymás alatt. Ahányszor új hivatkozásra ugrunk ugyanabban az ablakban, a reklámcsíkok annyiszor ismétlődnek. Ezt a problémát egy kis átszervezéssel és php kódokkal ki lehet küszöbölni, azonban vannak olyan helyzetek, amikor ezt nem tudjuk megoldani, például phpbb3 használatakor.

Probléma még, hogy az atw-s oldalunkon tárolt képek külső hivatkozásban nem mindig jelennek meg.

Eltekintve ettől a néhány apró, de bosszantó kellemetlenségtől, az atw remek hely weboldal készítéséhez. Gyors és megbízható. Ha valaki nem látogatja az oldalt, akkor sem szólnak rá és nem fenyegetik azzal, hogy törölni fogják a tárhelyét.

Én is készítettem az atw.hu-n egy saját oldalt, nézzétek meg:
http://evia.atw.hu/

Fórum » Honlapszépítés » Honlapszolgáltatók, tárhelyek » atw.hu (tárhely saját weblaphoz)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Chat       
Copyright Evia © 2016